Lanový park je postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške a to buď na stromoch alebo na umelo postavených stĺpoch.

Tento ranč sa nachádza neďaleko mesta Komárno, ktorý je vhodný na aktívny oddych a na rekreáciu.

Počas predchádzajúcich rokov na juhozápade Slovenska sa začal budovať pretekársky okruh v Orechovej Potôni.

Golfový klub Welten pri Báči ponúka hráčom 18-jamkové majstrovské ihrisko a 300-metrový driving range. Nachádza sa 30 kilometrov od Bratislavy smerom na Dunajskú Stredu.

Cieľom klubu Deep Paradise club je naučiť záujemcov bezpečne sa potápať. Môžete sa zúčastniť rôznych športových kurzov, máte dokonca možnosť naučiť sa dekompresné potápanie s použitím Nitroxu.

Táto cyklotrasa je súčasťou jedného z najznámejších cyklotrás Európy, ktorá vedie cez Nemecko a Rakúsko. Slovenská časť tejto trasy sa začína v Bratislave a končí až o 168km ďalej, v Štúrove.

Golfový klub sa nachádza približne 25 km východne od Bratislavy.

Areál sa nachádza 20 km od Bratislavy. Poskytuje tréningové možnosti pre profesionálov ako aj pre začiatočníkov. Každoročne sa tu konajú rôzne majstrovstvá.

Na ranči je zabezpečená možnosť na výcvik a jazdu na koni pre začiatočníkov a pokročilých, pre malé deti jazda na poníkoch a hipporahabilitácia na to odkázaným.

Akadémia Airport golf bola vybudovaná pri Šuranoch o rozlohe 8 ha.